Tuesday, Sep. 19, 2017

YENİ MEZUN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

20 Temmuz 2010

|

Yer:

YENİ MEZUN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

YENİ MEZUN İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Gençlik Komitesi’nin organize ettiği, 2008 ve sonrası mezunu inşaat mühendisleri ile tanışma ve kaynaşma kahvaltısı Heybeli Restoran’da yapıldı.

Yeni mezun inşaat mühendislerine Oda rozeti takım töreninin de gerçekleştirildiği toplantıda konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, her ay ortalama 10 yeni üyenin kaydının yapıldığı İnşaat Mühendisleri Bursa Şubesi’ne, özellikle genç ve yeni mezunların katılımından mutluluk duyduklarını belirtti. Gençlik Komitesi’nin, Oda çalışmaları ve faaliyetlerine katkılarının çok büyük olduğunu da kaydeden Şahin, “Özellikle yönetimimizde genç arkadaşlarımızın olması, İMO’ya büyük bir ivme kazandırıyor. Gençlik Komitesi Başkanımız Umut Akdeniz’e bu kahvaltı için çok teşekkür ediyor ve bu tür etkinliklerin devam etmesini diliyoruz” dedi.

Konuşmasında İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’nin Bursa’da lokomotif bir oda konumunda olduğunu da vurgulayan Şahin, bu faktörde genç mühendislerin payının çok yüksek olduğunu ve İMO olarak üyeler arası etkileşime çok önem verdiklerini dile getirdi.

 

    

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa