Sunday, Oct. 22, 2017

İMO BURSA YEMENLİ MESLEKTAŞLARINI AĞIRLADI

25 Haziran 2014

|

Yer:

İMO BURSA YEMENLİ MESLEKTAŞLARINI AĞIRLADI

İMO Bursa Şubesi, Yemenli Mimar ve İnşaat Mühendislerini ağırladı. Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) koordinatörlüğünde ve Bursa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen geziye katılan Yemenli Mimar ve Mühendisler, İMO Bursa Şubesi’ni ziyaret etti. İMO Bursa Şubesi yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanan heyet, şube faaliyetleri hakkında bilgi alarak görüş alışverişinde bulundu.

Yemenli heyetin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İMO Bursa Şubesi Genel Sekreteri Fatih Canbazoğlu, bu tür ziyaretlerin iki ülke arasındaki mesleki ilişkilerin geliştirilmesi açısından son derece önemli olduğunu kaydetti.

Kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Canbazoğlu, İMO Bursa Şubesi’nin yapılanması ve gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgi verirken mesleki denetim konusunda akademik odaların öneminin son derece önemli olduğunu söyledi.

Ziyarette konuşan Sana’a Mühendisler Odası Genel Sekreteri Yahya Hamid Qayed Altwety ise İMO Bursa’nın çalışmalarını takdirle karşıladıklarını söylerken şube çalışmalarının kendileri için de örnek teşkil edeceğini ifade etti.

Ziyaretin sonunda İMO Bursa ve Sana’a Mühendisler Odası arasında karşılıklı heyet kurularak ilişkilerin sürdürülmesi kararlaştırıldı.

IMG_8854 IMG_8841 IMG_8848 IMG_8864 IMG_8866 IMG_8870 Sanaa Mühendisler Odası Genel Sekreteri Yahya Hamid Qayed Altwety - İMO Bursa Şube Genel Sekreteri Fatih Canbazoğlu IMG_8882 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa