Tuesday, Sep. 26, 2017

VETERAN NECATİ ŞAHİN ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRDI

11 Haziran 2015

|

Yer:

VETERAN NECATİ ŞAHİN ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRDI

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği(TMMOB) İl Koordinasyon Kurulu(İKK) tarafından bu yıl Makina Mühendis Remzi Erişler, Mimar Ahmet Aybar, Harita ve Kadastro Mühendisi Temel Öztürk anısına düzenlenen ‘27. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası’ sona erdi. İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi adına mücadele eden ve finale çıkan İnşaat Beton takımı 3’ncülük kupasını aldı. Veteranlar karşılaşmasında da Veteran Necati Şahin takımı Veteran Recep Şeker takımını 8-4 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Mühendis, mimar ve şehir plancılarını yeşil sahalarda buluşturan İKK 27’nci Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası, iki ay boyunca devam eden ve 14 takımın birinci olmak için mücadele ettiği maçların ardından sonuçlandı. Şükrü Şenkaya Spor Tesisleri’nde yapılan finalde dostluk kazandı. Veteran takınmaları arasında yapılan kıyasıya mücadelenin ardından Veteran Necati Şahin takımı Veteran Recep Şeker takımını 8-4 yenerek birinci oldu.

İnşaat Beton- Elektrik Güneşi ve Makina Dinamo- Makina Kaynak takımları arasında yapılan birincilik ve üçüncülük maçları da büyük çekişmeye sahne oldu. Tempolu maçların ardından İnşaat Beton takımı Elektrik Güneş’ini 9-3 yenerek 3’ncülük kupasının sahibi oldu. Makina Kaynak takımı ise berabere biten maçın ardından penaltılarda Makina Dinamo’yu 4-3 yenerek turnuva birincisi oldu.

Kupa töreninde konuşan İKK Genel Sekreteri ve Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Remzi Çınar, turnuvanın diğer illerdeki odalara örnek olduğunu belirterek, turnuvayı dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik içinde tamamladıklarını söyledi. Geleneksel hale gelen ve 27’ncisi düzenlenen turnuvaların sürdürüleceğini kaydeden Çınar, maçların devam etmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmanın ardından birincilik, ikincilik ve üçüncülüğü kazanan takımlar kupalarını aldı. Turnuva üçüncüsü olan İnşaat Beton takımı kupasını havaya kaldırırken, Veteran Necati Şahin takımı kaptanı Tahsin Kul, İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, İMO 13. Dönem Bursa Şube Başkanı Necati Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte şampiyonluk sevincini yaşadı. Turnuvanın en centilmen takımları ve gol kralları ödüllerini alırken İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, Jeoloji Mühendisleri Odası Bursa Şubesine centilmenlik ödülünü verdi. Makina Mühendis Remzi Erişler, Mimar Ahmet Aybar, Harita ve Kadastro Mühendisi Temel Öztürk’ün ailelerine de onur ödülleri verildi.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa