Sunday, Oct. 22, 2017

UÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ İLK MEZUNLARINI VERDİ

16 Haziran 2015

|

Yer:

UÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ İLK MEZUNLARINI VERDİ

Uludağ Üniversitesi (UÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü’nün ‘Bölüm-Mezun-Aile Buluşması’ UÜ İMO Konferans Salonu’n da düzenlendi.

Buluşmada İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız ve Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Doğangün’ün yanı sıra, çok sayıda akademisyen, veli ve öğrenci yer aldı.

Programın açılışında konuşan İMO Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız, velilere hitaben, “Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nün ilk mezunları ile bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bursa açısından önemli bir gündeyiz. İMO Bursa Şubesi olarak bundan sonraki süreçte mezunlarımızla bir aile olacağız. Aramıza hoş geldiler. Kendilerini canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Doğangün ise bu sene ilk mezunlarını verdiklerini belirterek, Uludağ Üniversitesi için önemli tarih olduğuna dikkat çekti. Doğangün, Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’ne bu güne kadar katkı sağlayan tüm kurum, kuruluş ve kişilere teşekkür etti.

Program sonunda İMO Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız, birinci olan öğrenciye başarı sertifikasını takdim etti. İnşaat Mühendisi Mehmet Albayrak ve Karayolları 14. Bölge eski Genel Müdürü Turgay Mesci’de ikinci ve üçüncülük derecelerini alan öğrencilere sertifikalarını verdi.

03 02 01 İMO Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız Bölüm Başkanı Prof. Dr. Adem Doğangün04

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa