Tuesday, Sep. 19, 2017

TÜRKİYE PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HALİL ÖZYOLCU PARTİLİLERLE BİRLİKTE İMO BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ.

19 Temmuz 2009

|

Yer:

TÜRKİYE PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HALİL ÖZYOLCU PARTİLİLERLE BİRLİKTE İMO BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ.

ŞAHİN, “NİTELİKLİ İNSANLAR SİYASETLE UĞRAŞMALI”

ÖZYOLCU, “BURSA YÖNETİMİNİ OLUŞTURMAK İÇİN STK’LAR ÇOK ÖNEMLİ”

TÜRKİYE PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HALİL ÖZYOLCU, PARTİLİLERLE BİRLİKTE İMO BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ.

BURSA –Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Halil Özyolcu, Kurucular Kurulu üyelerinden Ali Rıza Vural, Murat Akdeniz ve Yasemin Öney Cankurtaran, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin ve Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Halil Özyolcu, amaçlarının Türkiye’de örgütlenmek olduğunu belirterek Bursa’yı ziyaret etme nedenleri olarak kentlerdeki etkin sivil toplum kuruluşları ile birlikte bir araya gelerek görüş ve düşüncelerini almak olduğunu söyledi. Türkiye’yi 12 bölgeye ayırdıklarını ve partiye yeni isimleri kazandırmak için çalıştıklarını ifade eden Özyolcu, “Genel Başkanımız Abdüllatif Şener’e Türkiye Partisi’ni halk kurdurdu. Partinin Bursa yönetimini oluşturmak için STK’ ların fikirleri bizim için çok önemlidir. Çünkü Bursa’yı iyi duruma getirirsek Türkiye’yi de iyi yöneteceğimizin farkındayız” şeklinde konuştu.

Demokraside en önemli organların siyasi partiler olduğunun altını çizen İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, nitelikli insanların siyasetle uğraşmalarını istediklerini söyledi. Son dönemlerde Türkiye’de siyasetin bir meslek haline geldiğini dile getiren Başkan Şahin, “İMO Bursa Şubesi olarak bünyemizde siyasi birliktelik aramıyoruz. Çıktığınız bu yolda umarım her şey gönlünüzce olur. İnşallah Türkiye’ye yarar sağlarsınız” dedi.

 

  

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa