Tuesday, Sep. 26, 2017

TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

04 Nisan 2014

|

Yer:

TMMOB İL KOORDİNASYON KURULU FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) İl Koordinasyon Kurulu’nun (İKK) düzenlediği “26. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası” başladı.

TMMOB İl Koordinasyon Kurulu tarafından bu yıl Makine Mühendisi Nevin Çavlin ve Ziraat Mühendisi Çiğdem Demirtaş anısına düzenlenen futbol turnuvası, Şükrü Şankaya Spor Tesisleri’nde düzenlenen açılış töreniyle başladı.

Akademik oda başkan ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu törenin açılış konuşmasını yapan Makine Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı İbrahim Mart, geleneksel futbol turnuvasının odalar arasında dostluğu pekiştirdiğini söylerken turnuvanın bu yıl makine mühendisi Nevin Çavlin ve Ziraat Mühendisi Çiğdem Demirtaş anısına düzenlenmesinin önemli olduğunu kaydetti.

Turnuvayla ilgili konuşan İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız ise “Bu yıl 26.sı düzenlenen TMMOB geleneksel futbol turnuvası, odalar arası diyaloğun gelişmesi ve oda üyelerinin sosyalleşmesi açısından son derece önemli. Turnuva boyunca tüm maçların centilmence geçmesini diliyor, İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da şampiyonluğu hedefliyoruz” diye konuştu.

Turnuvanın ilk gününde, İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi adına turnuvaya katılan iki takımdan İnşaat Çelik, Kimya Mühendisleri Odası’nı 7-1 ile geçerken, İnşaat Beton ise Şehir Plancıları ekibini 10-2 mağlup etti. Toplam 16 takımın katılımıyla gerçekleşen 26. Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası, 5 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşecek veteran maçlarıyla sona erecek.

IMG_7930 IMG_7946 _DSC0065 IMG_7954 IMG_7962

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa