Wednesday, Oct. 18, 2017

ŞAHİN DESTEK TURLARINDA

08 Ocak 2010

|

Yer:

ŞAHİN DESTEK TURLARINDA

ŞAHİN DESTEK TURLARINDA

■ BOZBEY: “SEÇİMDE DESTEĞİM SİZİNLE”

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gerçekleştirilecek seçim öncesinde Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret etti.

İMO Bursa Şubesi’nin 23 Ocak’ta gerçekleştirilecek 11. Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlığa yeniden aday olan Necati Şahin ve Yönetim Kurulu Üyelerinin seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Başkan Şahin ve ekibi, İnşaat Mühendisi olan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i Görükle Hizmet Binası’nda ki makamında ziyaret etti. Seçim öncesinde tüm mühendis meslektaşlarına ulaşarak İMO Bursa Şubesi için yaptıkları ve göreve geldikleri takdirde yapacaklarını anlatan Başkan Şahin, “Ekibim ile birlikte yeni dönemde de yönetime talibiz. Görev yaptığımız iki sene içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla İMO’yu Bursa’nın en aktif meslek odası konumuna getirdik. Tüm Akademik Odalarla işbirliği içerisinde çalıştık. Bundan sonrada Bursa’nın sorunlarına dikkat çekecek ve bunlar için çözüm önerileri sunmaya devam edeceğiz” dedi.

İMO Bursa Şubesi’nin kent ile ilgili tüm sorunlara karşı sürekli dik duran ve bunların çözümü için gösterdikleri çabayı sonuna kadar desteklediğini ifade eden Bozbey, “Kentin yararına yaptığınız çalışmalarda her zaman destekçiniz oldum. Yaptığınız ve gösterdiğiniz duyarlılıktan dolayı ilk önce sizi daha sonra yönetim kurulunuzu tebrik ediyorum. Bundan sonrada yapacağınız tüm işlerde sizinle birlikte olacağım. Yapılacak seçimde desteğim sizinle” şeklinde konuştu.

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa