Tuesday, Sep. 26, 2017

SAADET PARTİSİ’NDEN İMO BURSA ŞUBESİ’NE TEBRİK ZİYARETİ

08 Mart 2012

|

Yer:

SAADET PARTİSİ’NDEN İMO BURSA ŞUBESİ’NE TEBRİK ZİYARETİ

Mart ayı başında gerçekleşen genel kurulla yeniden İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Başkanlığı görevine seçilen Necati Şahin, Bursa’nın faydasına olacak doğruları söylemeye devam edeceklerini söyledi.

Saadet Partisi Bursa İl Başkanı Selim Sait Terzioğlu ve İl yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeleyen İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Necati Şahin’in önderliğindeki İMO Bursa Şubesi’nin bugüne kadar Bursa’nın faydası için yaptıkları çalışmaları yakından izlediklerini ve önemli noktalara değinerek büyük işler başardığını kaydeden Selim Sait Terzioğlu, “Bursa bir tane, sorunları hepimizin sorunları, korkmadan konuşmalı, yetkilileri uyarmalı, çözüm yolları aramalıyız.  Bundan sonra da İMO Bursa Şubesi yeni yönetiminin, hizmetleriyle Bursa’da adından söz ettirmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Saadet Partisi İl Yönetiminin kendilerine yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin de, yeni dönemde de Bursa ile ilgili önemli katkılar koyacaklarını ve doğruları söylemeye devam edeceklerini belirtti.

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa