Wednesday, Oct. 18, 2017

OSMANGAZİ BELEDİYESİ, MİMARLAR ODASI, İMO BURSA ŞUBESİ VE YAPI DENETİM BİRLİKLERİ İŞBİRLİĞİNE GİDİYOR.

29 Aralık 2012

|

Yer:

OSMANGAZİ BELEDİYESİ, MİMARLAR ODASI, İMO BURSA ŞUBESİ VE YAPI DENETİM BİRLİKLERİ İŞBİRLİĞİNE GİDİYOR.

Ruhsat aşamasından, kullanma izni alınıncaya kadar karşılaşılan proje ve yapı denetimi ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri, İnşaat Mühendisleri, Mimarlar Odası, Bursa Yapı Denetim Birliği ve Osmangazi Belediyesi yetkililerinin katıldığı toplantıda ele alındı.

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi adına İMO Bursa Şube Yapı Denetim Komisyon Başkanı Maksut Kaya, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Bursa Şubesi adına Şube Başkanı Tuncer Dikensak, Osmangazi Belediyesi adına Teknik Başkan Yardımcısı Kenan Akan, İmar ve Şehircilik Müdürü Ahmet Donbaloğlu ve Altan Aydoğan’ın konuşmacı olarak katıldığı toplantıda İMO Bursa Şube Başkanı Necati Şahin ve Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Nizamettin Kaya da değerlendirmelerde bulundu.

İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyesi Basri Akyıldız’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen ve tatbikatta karşılaşılan sorunlarla ilgili önemli kararların alındığı toplantıya çok sayıda mimar ve inşaat mühendisi katıldı.

Toplantının ardından İMO Bursa Şube Başkanı Necati Şahin’in önerisi üzerine tarafların katılımıyla oluşturulacak iki komisyon kurulmasına karar verildi.

 

        

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa