Sunday, Oct. 22, 2017

NİLÜFER BELEDİYESİ’NDE YÜRÜTÜLMEKTE OLAN YAPI DENETİM UYGULAMALARI TOPLANTISI İMO BURSA ŞUBESİ’ NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

30 Kasım 2012

|

Yer:

NİLÜFER BELEDİYESİ’NDE YÜRÜTÜLMEKTE OLAN YAPI DENETİM UYGULAMALARI TOPLANTISI İMO BURSA ŞUBESİ’ NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi “Nilüfer Belediyesi’nde yürütülmekte olan yapı denetim uygulamaları” toplantısına ev sahipliği yaptı.

Nilüfer Belediyesi, İMO Bursa Şubesi, Mimarlar Odası Bursa Şubesi ve Yapı Denetim Kuruluşları Birliği tarafından düzenlenen toplantıda, yapı ruhsat süreçlerinde karşılaşılan sorunlar ve son zamanlarda sık sık değişen yönetmeliklerin uygulamaya etkisi ele alındı.

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Adına İMO Bursa Şube Yapı Denetim Komisyon Başkanı Maksut Kaya, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Bursa Şubesi Adına Şube Başkanı Tuncer Dikensak, Mimarlar Odası Bursa Şubesi Adına Yön. Kurulu Üyesi Üzeyir Güven, ve Nilüfer Belediyesi Adına Mimar Ayşe İnceoğlu’ nun konuşmacı olarak katıldığı toplantıya mühendisler ve yapı denetim çalışanları yoğun ilgi gösterdi.

Sorunlar üzerinde tartışılıp karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştirildiği toplantı sonrası İMO Bursa Şubesi, Mimarlar Odası Bursa Şubesi ve Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Bursa Şubesi tarafından Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e bilgilendirme dosyası sunuldu. Ayrıca Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in önerisi üzerine bilgilendirme toplantılarının tarafların katılımıyla aylık olarak yapılmasına karar verildi.

 

          

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa