Sunday, Oct. 22, 2017

MÜHENDİS VE MİMARLARDAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ZİYAFETİ

17 Ocak 2013

|

Yer:

MÜHENDİS VE MİMARLARDAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ZİYAFETİ

İnşaat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Şehir Plancıları Odası ve Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şubelerinin ortaklaşa düzenlediği ‘Şarkı Söylemek Lazım’ adlı Türk Sanat Müziği konseri, Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İnşaat Mühendisi Şef Suat Ayan yönetiminde gerçekleşen konseri yaklaşık 700’e yakın izleyici takip ederken izleyiciler konserde Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserlerini dinleme fırsatı buldu.

Konsere Bursa Orhangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep İleri, Şehir Plancıları Odası Bursa Şube Başkanı Füsun Uyanık, Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Nizamettin Kaya, Makine Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı İbrahim Mart ve İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Necati Şahin de dinleyici olarak katıldı.

Zeki Müren, Yıldırım Gürses, Avni Anıl ve Münir Nurettin Selçuk gibi Türk Müziğinin unutulmaz isimlerine ait toplam 26 eserin seslendirildiği konserde izleyenler, unutulmaz bir gece yaşadı.

Gecenin sonunda İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Necati Şahin, sergilenen performansın aylarca büyük bir özveriyle çalışarak başarıldığını söyleyerek koro üyelerine ve katılımcılara bu özel gece için teşekkür etti.

Koro Şefi Suat Ayan ise kendilerini yalnız bırakmayan tüm izleyicilere teşekkür ederken önümüzdeki aylarda gerçekleşecek bahar konserinde de desteklerini esirgememelerini istedi.

Konuşmaların ardından Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Nizamettin Kaya, Şehir Plancıları Odası Bursa Şube Başkanı Füsun Uyanık, Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Başkanı Necla Yörüklü ve İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Necati Şahin Şef Suat Ayan’a çiçek takdim etti.

 

              

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa