Wednesday, Oct. 18, 2017

MÜHENDİS VE MİMARLARDAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ZİYAFETİ

31 Mayıs 2013

|

Yer:

MÜHENDİS VE MİMARLARDAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ZİYAFETİ

İnşaat Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Şehir Plancıları Odası ve Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şubelerinin ortaklaşa düzenlediği ‘Şarkı Söylemek Lazım’ adlı Türk Sanat Müziği konseri, Tayyare Kültür Merkezi’ nde gerçekleştirildi.

İnşaat Mühendisi Şef Suat Ayan yönetiminde gerçekleşen konseri yaklaşık 700 kişi takip ederken izleyiciler Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserlerini dinleme fırsatı buldu. Konsere İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, Şehir Plancıları Odası Bursa Şube Başkanı Füsun Uyanık, Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Nizamettin Kaya da dinleyici olarak katıldı.

Türk Müziğinin unutulmaz isimlerine ait toplam 30 eserin seslendirildiği konserde izleyenler, keyifli bir gece yaşadı.

Gecenin sonunda İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Necati Şahin, sergilenen performansın aylarca büyük bir özveriyle çalışarak başarıldığını söyleyerek koro üyelerine ve katılımcılara bu özel gece için teşekkür etti.

Koro Şefi Suat Ayan ise kendilerini yalnız bırakmayan tüm izleyicilere teşekkür ederek, daha nice konserlerde birlikte olmak istediklerini belirtti.

Konuşmaların ardından Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Nizamettin Kaya, Şehir Plancıları Odası Bursa Şube Başkanı Füsun Uyanık ve İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Necati Şahin, Şef Suat Ayan’a çiçek takdim etti.

 

   

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa