Tuesday, Sep. 19, 2017

MÜHENDİS VE MİMARLARDAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ŞÖLENİ

26 Aralık 2013

|

Yer:

MÜHENDİS VE MİMARLARDAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ ŞÖLENİ

İnşaat Mühendisleri, Mimarlar, Şehir Plancıları ve Peyzaj Mimarları Odaları Bursa Şubeleri’nin birlikte oluşturduğu Türk Sanat Müziği Korosu, Tayyare Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

İnşaat mühendisi Suat Ayan yönetiminde toplanan koro, birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdi. Otuza yakın eserin seslendirildiği gecede 16’sı bayan 24’ü erkek toplam 40 kişi konser kadrosunda yer aldı. Geceye akademik oda başkanları ile çok sayıda davetli ve İMO Bursa Şubesi Geçmiş Dönem Başkanı Necati Şahin de katıldı.

Beşincisi düzenlenen konser hakkında konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, oda üyelerinin sosyal hayata katılımı açısından bu tarz etkinliklerin önemli olduğunu vurgularken emeği geçen herkesi kutladı ve geceye katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür etti.

Gecenin sonunda İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, Şehir Plancıları Odası Bursa Şube Başkanı Füsun Uyanık ve Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Nizamettin Kaya koroya atfen şef Suat Ayan’a çiçek takdim etti. Çiçek takdiminin ardından oda başkanları da koroya katılıp hep birlikte gecenin son şarkısını seslendirdi.

    

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa