Tuesday, Sep. 19, 2017

KORODAN, İMO BURSA ŞUBESİ`NE TEŞEKKÜR PLAKETİ

27 Ocak 2016

|

Yer:

KORODAN, İMO BURSA ŞUBESİ`NE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Bursa Akademik Odalar Türk Sanat Müziği Topluluğu, izleyenlerin kulaklarını silen muhteşem bir konser verdi.

Bursa’daki akademik odaların bir araya geldiği Bursa Akademik Odalar Türk Sanat Müziği Topluluğu, ‘2016 Kış Konseri’, büyük ilgi gördü. Konsere, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Nilgün Berk, İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Başkanı Necla Yörüklü, gazeteci Huriye Gül Kolaylı ve çok sayıda akademik oda üyesi katıldı. Türk sanat müziğinin birbirinden değerli eserlerinin seslendiren koro, konseri izleyenlere keyifli anlar yaşattı.

Muhteşem konserin ardından koronun çalışmasına destek olan Nilüfer Belediyesi, akademik odalara ve kurumlara plaketleri takdim edildi. Plaketini Koro Şefi İnşaat Mühendisi Suat Ayan’ın elinden alan İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, koronun akademik odaları bir araya getirdiğini belirterek teşekkür etti. Akyıldız, birbirinden güzel eserleri dinleme fırsatı bulduklarını belirterek, “Bu soğuk gecede şarkılarla içimizi ısıttınız” dedi.

Koro Şefi Ayan da, uzun süredir koroya destek olan İMO Bursa Şubesi’ne ayrı teşekkür ederek, koroda yer alan herkesin konser için büyük emek verdiğini ve kendisini onurlandırdığını söyledi.

Koro, çalışmalarında kendilerine yardımcı olan İMO Bursa Şube çalışanı Mehmet Demirel’e de teşekkür plaketi sundu.

Konser, akademik oda başkanları, plaket alan kurum ve kuruluşların temsilcilerinin eşlik ettiği, Yemenimde Hare Var, Beyoğlunda Gezersin, Gözlerini Süzersin ve Ağlama Değmez Hayat şarkıları ile son buldu.

konser 2konser 3konser 6konser 1 konser 7 konser 4

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa