Sunday, Oct. 22, 2017

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDE NECATİ ŞAHİN MAZBATASINI ALDI

03 Şubat 2010

|

Yer:

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDE NECATİ ŞAHİN MAZBATASINI ALDI

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNDE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

İMO BURSA ŞUBESİ’NE İLLER BANKASI’NDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nin 11. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyen Necati Şahin, Divan Başkanı Semih Pala’dan mazbatasını alarak görevine başladı.

İMO Bursa Şubesi’nin genel kurulunda yeniden göreve seçilen Necati Şahin, BAOB Yerleşkesi’ndeki İMO Bursa Şubesi’nde düzenlenen törende Divan Başkanı Semih Pala’nın elinden mazbatayı aldı. Mazbata törenine katılan İMO Yönetim Kurulu Üyeleri’ne hitaben kısa bir konuşma gerçekleştiren Pala, seçimlerin olgun bir ortamda geçtiğini söyledi. Pala, seçim sürecinde bu güne kadar gösterilen olgunluğun, bundan sonraki süreçte de devam etmesi gerektiğini kaydetti. Yeni yönetime büyük görevler düştüğünü hatırlatan Pala, Şahin ve ekibinin Bursa, mühendislik mesleği ve ülke için teknik, sosyal, kültürel anlamda önemli işler yapacağına inandığını ifade etti.

Yeni ve eski Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de tam kadro hazır bulunduğu törende konuşan Necati Şahin ise yeni yönetime teşkilatın çeşitli kademelerinde görev almış genç, dinamik, çalışkan arkadaşları kattıklarını söyledi. Yönetim Kurulu’nun 34 yaş ortalaması ile bir rekora imza attığını vurgulayan Şahin, yeni dönemde dinamik ve etkin oda anlayışı ile Oda’ya ivme kazandıracaklarının altını çizdi. Şahin, “İMO Bursa lider, lokomotif ve etkin politikalara hız kesmeden devam edecektir. Yeni yerimizde kamuoyu, basın, üyelerimiz ve akademik odalarla işbirliklerimiz devam edecektir” dedi.

Törenin sonunda ise geçen dönem yönetim kadrosunda yer alan ancak bu dönem görevi yeni inşaat mühendislerine emanet eden yöneticilere emeklerinden dolayı plaket verildi.

Yeni Yönetim Kurulu belirlendi

Yönetim Kurulunun ilk toplantısında yapılan görev dağılımında;

Başkan                           : Necati ŞAHİN

Sekreter Üye                  : Metin YARAN

Sayman Üye                  : Doğan TUĞCU

Yönetim Kurulu  Üyesi  : Ünsal ESER

Yönetim Kurulu  Üyesi  :  Basri AKYILDIZ

Yönetim Kurulu  Üyesi  : Fatih CANBAZOĞLU

Yönetim Kurulu  Üyesi  : Haluk Emre AKGÜN         olarak seçildiler.

İller Bankası’ndan hayırlı olsun ziyareti

İller Bankası 2. Bölge Müdürlüğü’nde çalışan inşaat mühendisleri, İMO Bursa Şubesi’nin yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Yeni yönetime başarılar dileyen İller Bankası 2. Bölge Müdürü Mustafa Bayram ve ekibi, İMO Bursa Şubesi’nin yeni dönemde de aynı kararlılık ve azim ile çalışacağına inandıklarını aktardı.

Konuklarına BAOB Yerleşkesi’ndeki yeni merkezlerini de gezdiren İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, kamu kurum ve kuruluşlarındaki temsilcileri ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Şahin, kurum temsilcileri ile sürekli diyalog içerisinde olduklarını, karşılıklı görüş alışverişi yaparak kent ve mesleki sorunlar hakkında projeler üreteceklerini sözlerine ekledi.

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa