Sunday, Oct. 22, 2017

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI

04 Temmuz 2011

|

Yer:

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ŞAMPİYONLUĞU KUTLADI
TMMOB – İKK TURNUVASININ ŞAMPİYONU ‘’İNŞAAT ÇELİK’’ TAKIMININ YANI SIRA 2. OLAN İNŞAAT BETON, İNŞAAT AHŞAP VE İMO VETERAN TAKIMLARI KUTLAMA GECESİNDE BİR ARAYA GELDİ.

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi, bu yıl 23.’sü düzenlenen TMMOB İl Koordinasyon Kurulu (İKK) Futbol Turnuvası’na katılan bütün oyuncuları için özel bir gece düzenledi.

Ziraat Mühendisi “Prof. Dr. Orhan YAVUZ” ve İnşaat Mühendisi “Muharrem BİLİCİ” anısına gerçekleştirilen TMMOB Bursa İKK 23. Geleneksel Futbol Turnuvası’na damga vuran İMO Bursa Şubesi, futbolcularına kupalarını verdi.

Bu yılki TMMOB – İKK Futbol Turnuvası’na 4 takım ile katılan ve iyi maçlar çıkaran İMO Bursa Şubesi, önceki gece Sishet’de verdiği bir yemekle turnuvanın yorgunluğunu attı. Yoğun bir katılımın olduğu yemekte, oyuncular ve İMO Bursa Şubesi’nin Yönetim Kurulu üyeleri bir araya geldi.

Çelik, Ahşap, Beton ve Veteran takımlarında mücadele eden oyuncuların katıldığı gecede konuşan İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, “İnşaat Mühendisleri Odası olarak üyelerimizin her türlü sosyal etkinlikte yer almasını istiyoruz. Bizler için spor birliktelik sağlayan ve bağlarımızı güçlendiren bir etkinliktir. Alınan dereceler ne olursa olsun, kazandığımız dostluk ve birlikte bir şeyler yapmanın verdiği keyif yeterli oluyor. Bütün sporcu kardeşlerimi verdikleri mücadele ve emek için kutluyorum” dedi.

Gecenin sonunda Turnuva’ya katılan oyunculara plaket hediye edildi. Oyuncular da seneye düzenlenecek turnuvada bir kez daha şampiyonluk sözü verdi.

    

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa