Sunday, Oct. 22, 2017

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI

25 Nisan 2014

|

Yer:

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI

İnşaat Mühendisleri Odası 44. Olağan Genel Kurulu, Ankara’da bulunan genel merkez binasında yapılan seçimlerle tamamlandı.

İMO Teoman Öztürk Salonu’nda 11-12 ve 13 Nisan 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen genel kurula, İMO 43. Dönem Yönetim Kurulu Üyeleri, TMMOB II. Başkanı Züber Akgöl, TMMOB Gözlemcisi Ali Fahri Özten, genel kurul delegeleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda konuk katıldı.

Genel Kurul’un açılış konuşmasını yapan mevcut başkan Taner Yüzgeç, inşaat mühendisliği mesleğinin Türkiye’deki tarihsel gelişimine değinirken, gelinen noktada meslektaşlarının pek çok sorunla boğuşmak zorunda kaldıklarını söyledi.

Üç gün boyunca geçmiş ve gelecek döneme ilişkin görüş, eleştiri ve önerilerin dile getirildiği genel kurulda İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Başkanı Basri Akyıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe temsilcileri ve delegeler de hazır bulundu. Genel kurulda yapılan konuşmaları yerinde takip eden İMO Bursa üyeleri, gelecek dönem çalışmaları ve izlenecek yol haritası hakkında da bilgi alırken, kürsüde konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız da yeni gelecek yönetimden beklentilerini dile getirdi.

Genel Kurulun son gününde ise oy kullanma işlemine geçildi. Tek listeyle gidilen seçimlerde 537 delegenin oyları sonucu, İnşaat Mühendisleri Odası’nın yeni yönetim kurulu Nevzat Ersan, Şükrü Erdem, Cihat Mazmanoğlu, Tansel Önal, Bülent Tatlı, Ayşegül Bildirici Suna ve Necati Atıcı’dan oluştu.

IMG_8016 IMG_8001 IMG_8007 IMG_8027 IMG_8039 IMG_8295 IMG_8311

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa