Tuesday, Sep. 26, 2017

İNŞAAT ÇELİK YİNE ŞAMPİYON

09 Haziran 2012

|

Yer:

İNŞAAT ÇELİK YİNE ŞAMPİYON

TMMOB İKK FUTBOL TURNUVASI’NIN GALİBİ İNŞAAT ÇELİK..

İNŞAAT ÇELİK YİNE ŞAMPİYON

BURSA – TMMOB İKK Futbol Turnuvası’nda şampiyon değişmedi. İnşaat Mühendisleri Odası ile Mimarlar Odası’nın finalde karşı karşıya geldiği maçta, İnşaat Çelik üst üste 2. Kez şampiyon oldu.

Türkiye Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB) İl Koordinasyon Kurulu tarafından bu yıl 24.sü gerçekleştirilen Geleneksel Futbol Turnuvası’nın şampiyonu İnşaat Çelik oldu. Şükrü Şankaya Halı Saha Tesisleri’nde yapılan final müsabakasında rakibi Mimarlar Odası Bursa Şubesi’ni 2-1 yenmeyi başaran İnşaat Çelik kupayı kazandı.

Merhum İnşaat Mühendisi Tuncay Balaban, Makine Mühendisi Şerafettin Şahin ve Elektrik Mühendisi Yılmaz Yakışır anısına düzenlenen turnuvanın final maçına oda başkanlarının yanı sıra çok sayıda TMMOB üyesi katıldı. Dostluk ve dayanışmanın pekiştirilmesi ve yoğun bir çalışma temposu içerisinde bulunan mühendis, mimar ve şehir plancılarının gündelik hayatın stresinden uzaklaşmaları adına düzenlenen turnuva 2 ay boyunca bol göllü ve birbirinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

2 grupta 16 takımın kıyasıya mücadele verdiği turnuvanın final karşılaşmasında İnşaat Çelik, 1-0 geriden gelerek maçı 2-1 kazanmayı başardı ve mutlu sona ulaştı.  Turnuva sonunda gerçekleştirilen kupa töreninde şampiyon İnşaat Çelik ve turnuvanın ikincisi Mimarlar Odası, kupalarını oda başkanlarının elinden aldı. Turnuvanın üçüncüsü ise Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası oldu. 35 yaş üzeri mühendis ve mimarlar adına düzenlenen Veteran Futbol Turnuvası’nın şampiyonu ise finalde Mustafa Özçelik’in takımını mağlup eden Necati Şahin’in takımı oldu.

   

   

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa