Tuesday, Sep. 26, 2017

İNEGÖLLÜ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

25 Ağustos 2009

|

Yer:

İNEGÖLLÜ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

İMO İNEGÖL’DEN ALİNUR AKTAŞ’LI İFTAR

BURSA- İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi İnegöl Temsilciliği’ne bağlı İnşaat Mühendisleri, geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Zeynel Köftecisi’nde düzenlenen iftara, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Başkan Yardımcısı Sabri Günaydın, İnegöl Kaymakamı Durmuş Gencer, Mimarlar Odası İnegöl Temsilcisi Mehmet Parlar ve çok sayıda İnşaat Mühendisi aileleri ile birlikte katıldı.

İMO İnegöl Temsilcisi Turgay Yel, geleneksel olarak her yıl Ramazan ayında düzenlenen iftar yemeğine meslektaşları tarafından gösterilen yoğun ilgiden dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri’nden İbrahim Sıdar, Fatih Cambazoğlu, Muharrem Bilici ve Metin Yaran’a kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden İnegöl Temsilcisi Turgay Yel, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İnegöl Kaymakamı Durmuş Gencer’e de kendilerini yalnız bırakmadıkları için şükranlarını iletti.

Tam olarak 120 İnşaat Mühendisi ve ailesinin birlikte iftar yaptığı gecede bulunmanın kendisi için ayrı bir önemi bulunduğunu belirten İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İMO İnegöl Temsilcisi Turgay Yel ve diğer İnşaat Mühendisleri’nin çoğu ile yıllardır yakın arkadaşlıklar içerisinde bulunduğunu hatırlattı. Aktaş, geceye katılan herkese huzurlu ve sağlıklı ramazanlar diledi.

 

  

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa