Tuesday, Sep. 26, 2017

İMO’DAN MÜZİK DİNLETİSİ

25 Haziran 2009

|

Yer:

İMO’DAN MÜZİK DİNLETİSİ

MÜHENDİS VE MİMAR KARDEŞLERİN MÜZİK DİNLETİSİ SANATSEVERLERE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI.

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nin organizasyonunda gerçekleştirilen müzik dinletisi sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

İnşaat Mühendisi Cem Şimşek,  kardeşi Mimar Can Şimşek ile profesyonel müzisyenlerden Kenan Yıldırım ve Haydar Demir’den oluşan grup verdikleri konserle izleyenlere keyifli saatler yaşattı. İMO Bursa Şubesi Gençlik Komitesi tarafından organize edilen müzik dinletisi Ördekli Hamamı’nda gerçekleştirildi. Geceye İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Neşet Ertaş, Hisarlı Ahmet, Nejat Buhara gibi sanatçıların şarkılarını seslendiren mühendis ve mimar iki kardeşten oluşan grup, sanatseverlerden tam not aldı.

İMO Bursa Şubesi olarak bilimin ve şehirciliğin gerçekleri ışığında Bursa için, mesleki ve sosyal ihtiyaçlar doğrultusunda da İnşaat Mühendislerine yönelik birçok önemli faaliyete imza attıklarını ifade eden Başkan Şahin, “Bugün çok farklı ve anlamlı bir etkinlikle aranızdayız. İnşaat Mühendisi Cem Şimşek ve kardeşi Mimar Can Şimşek, teknik meslek grubu olarak tanımlanan mühendislerin ve mimarların estetik yönlerini ortaya çıkarttıkları en güzel örnektir. Grupta yer alan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

    

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa