Wednesday, Oct. 18, 2017

İMO ÜYELERİ GELENEKSEL DAYANIŞMA GECESİNDE BULUŞTU

30 Aralık 2010

|

Yer:

İMO ÜYELERİ GELENEKSEL DAYANIŞMA GECESİNDE BULUŞTU

İMO ÜYELERİ GELENEKSEL DAYANIŞMA GECESİNDE BULUŞTU

İMO BURSA ŞUBESİ’NDEN GELENEKSEL DAYANIŞMA GECESİ

BURSA / İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nin her yıl düzenlediği “Geleneksel Dayanışma Gecesi” Almira Otel’de kutlandı.

İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı geceye, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, akademik oda başkanları ve inşaat mühendisleri eşleriyle birlikte katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, geçtiğimiz günlerde vefat eden İMO Bursa Şubesi eski yönetim kurulu üyesi Muharrem Bilici’yi kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti. Her yıl geleneksel olarak kutlanan dayanışma gecesinin birlik ve beraberlik pekiştirdiğini ifade eden Şahin, oda üyelerinin geceye gösterdiği ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde İMO Bursa Şubesi’ne bağlı 25 ve 40 yıllık inşat mühendisi üyelere Başkan Necati Şahin tarafından onur belgesi ve plaket takdim edildi. İMO Bursa Şubesi korosunun söylediği birbirinden güzel şarkılarla renklenen gece kesilen pasta ile devam etti.

 

      

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa