Tuesday, Sep. 26, 2017

İMO, MO ve ŞPO ARINÇ’I AĞIRLADI

01 Ekim 2011

|

Yer:

İMO, MO ve ŞPO ARINÇ’I AĞIRLADI

AKADEMİK ODALAR’DAN ARINÇ’A TEKNİK BİLGİ PAYLAŞIMI…

 

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Mimarlar Odası Bursa Şubesi ve Şehir Plancıları Odası Bursa Şubesi, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı ağırladı.

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi toplantı salonunda gerçekleşen görüşmede Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Bursa ve mesleki konularla ilgili teknik bilgi paylaşımında bulunuldu.

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, Mimarlar Odası Bursa Şubesi Nizamettin Kaya ve Şehir Plancıları Odası Bursa Şubesi Başkanı Fusun Uyanık yaptıkları sunumlarda Bursa ile ilgili görüşlerini Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a ilettiler.

30 Eylül Cuma akşamı yapılan ve 3 saat süren toplantıda, Bursa için hazırlanacak olan özel kentsel dönüşüm yasasının ana ilkeleri de Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a ayrıntılı bir şekilde sunuldu.

Akademik Odaların Yönetim Kurulu üyeleri ile Komite Başkanlarının da iştirak ettikleri görüşmeye Bursa Valisi Şahabettin Harput, Bursa Milletvekilleri Mustafa Öztürk, Canan Candemir Çelik, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Bedrettin Yıldırım ve Önder Matlı ile AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın da katıldı.

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa