Monday, Sep. 25, 2017

İMO KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ’NDE İFTAR SOFRASI

26 Temmuz 2013

|

Yer:

İMO KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ’NDE İFTAR SOFRASI

Kütahyalı inşaat mühendisleri iftar yemeğinde biraraya geldi. İnşaat Mühendisleri Odası Kütahya Temsilciliği tarafından düzenlenen yemeğe, İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kütahya’daki diğer TMMOB’a bağlı oda temsilcileri ve çok sayıda inşaat mühendisi katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan İMO Kütahya Temsilcisi Doç. Dr. M. Sami Döven “Bugün her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var, meslek odamız meslektaşlarımızın gücüdür ve olmaya da devam edecektir” dedi.

İMO Bursa Şube Başkanı Necati Şahin ise Kütahya’daki inşaat mühendisleriyle birlikte olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şahin ” Her kışın bir baharı, her gecenin bir sabahı vardır, zor günlerden geçiyoruz, bu zorlukları birliktelik ile çözeceğiz. Merkez yönetimimizin de olumlu yaklaşımıyla önümüzdeki hafta İMO Kütahya Temsilciliğimize ait yerin tapusu da alınarak en kısa zamanda kendi yerimize taşınmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu güzel haber, içinde bulunduğumuz zor günler için bir nebze de olsa teselli olmuştur.” diye konuştu.

Şahin ayrıca mühendislik ve mimarlık meslek yasalarının güncellenmesini arzuladıklarını söylerken, yasanın katılımcı ve şeffaf bir anlayışla yeniden ele alınıp görüşülmesiyle, bugünlerde yaşanan kaos ortamından kurtulmayı ümit ettiklerini belirtti.

Hassas dönemlerde söylem ve eylemlere her zamankinden daha fazla itina göstermek gerektiğini söyleyen Şahin, diyalogların arttırılarak sağduyulu hareketlerin sabırla sürdürülmesi en doğru olandır diye konuştu.

 

         

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa