Tuesday, Sep. 19, 2017

İMO GELENEKSEL GENÇLİK YEMEĞİ CHA CHA RESTAURANT’DA YAPILDI

22 Mayıs 2012

|

Yer:

İMO GELENEKSEL GENÇLİK YEMEĞİ CHA CHA RESTAURANT’DA YAPILDI

– GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ 19 MAYIS’TA BİRARAYA GELDİ.

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi, Gençlik Komisyonu üyeleri, 19 Mayıs geleneksel gençlik yemeğinde biraraya geldi. Gecede Konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Necati Şahin, “Biz, gençlerden korkmuyoruz, gençlere fırsatlar tanıyor, onlara sorumluluk veriyoruz” dedi.

İMO Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği birliktelik yemeği, bu yıl Cha Cha Restaurant’ da gerçekleştirildi.
Gecede genç üyelere hitap eden Necati Şahin, gençlere güvendiklerini ve onların da güvenlerini boşa çıkarmayacaklarına inandıklarını söyledi.

Kitaplarda yazmayan, parayla satın alınamayan tek şeyin tecrübe olduğunu söyleyen Şahin, “Büyüklerin tecrübelerinden mutlaka faydalanmalısınız. Şartların hemen her gün değişebildiği günümüzde, a planınızın olması yetmez, b ve c planlarınızın da olması gerekir. İnşaat Mühendisliği gibi önemli bir mesleğe sahipsiniz. Mesleğinizi uygularken ihtisas, hukuk, maliye, iş güvenliği, ar-ge ve planlamaya özellikle dikkat etmelisiniz. Kısacası sürekli kendinizi geliştirmeli ve vizyonunuzu geniş tutmalısınız” diye konuştu.
Gençlik Komisyonu adına konuşan Fırat Köksal ise gençlerin Türkiye’deki önemine dikkat çekti. Köksal, ülke olarak müthiş bir dinamizme sahip olduklarını söylerken, bu dinamizmi oluşturan genç nüfusun atıl olarak kalmamasını istedi.

Konuşmaların ardından İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Komisyonu Üyeleri, gecenin anısına hazırlanan pastayı birlikte kestiler.


İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa