Tuesday, Sep. 26, 2017

İMO BURSA’DAN NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BOZBEY’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

21 Mayıs 2014

|

Yer:

İMO BURSA’DAN NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BOZBEY’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, yerel seçimler sonrası yeniden göreve seçilen Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İMO olarak belediyelerle yürüttükleri işbirliklerinin yeni dönemde de süreceğine inandığını söyleyen İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, özellikle Nilüfer Belediyesi ile hali hazırda devam eden denetim protokollerinden son derece memnun olduklarını ifade etti. Sağlıklı yapılar için sağlıklı denetim mekanizmalarının oluşturulmasının şart olduğunu söyleyen Akyıldız, İMO Bursa Şubesi bu konuda her zaman üzerine düşeni fazlasıyla yapmıştır diye konuştu.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ise yeni dönemde İMO Bursa Şubesi ile yeni birliktelikler düşündüklerini söylerken bunların başında da Nilüfer’e yeni dahil olan beldelerdeki yapıların deprem envanter çalışmalarının yapılmasına yönelik protokolün geldiğini belirtti.

Bozbey ayrıca, İMO’ nun proje denetim konusunda çok önemli bir aktör olduğunu söylerken geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeni dönemde de İMO ile işbirliklerinin süreceğini kaydetti.

 

IMG_8607 IMG_8609 IMG_8613

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa