Tuesday, Sep. 26, 2017

İMO BURSA’DAN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

16 Nisan 2014

|

Yer:

İMO BURSA’DAN BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 30 Mart yerel seçimlerinde yeniden belediye başkanlığına seçilen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, İMO Bursa Şubesi olarak hem büyükşehir belediyesi hem de diğer belediyelerle işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Akyıldız “Kent ile ilgili konularda katkı koymak adına belediyelerle işbirliği içine girmek istiyoruz. Bu kentin vatandaşları ve akademik oda temsilcileri olarak bu bizim asli görevlerimizden biri, yerel yönetimlerle birlikte Bursamız için ortak çalışmalar yürütmek en çok önem verdiğimiz konuların başında geliyor” diye konuştu.

Akademik odaların Bursa için önemine dikkat çeken Başkan Recep Altepe ise odaların ortak çalışma tekliflerine olumlu baktıklarını söyledi. Geçmiş dönemde odalarla her zaman iletişim halinde olduklarını kaydeden Altepe, önümüzdeki dönemde de kapılarının akademik odalara açık olacağını belirtti.

IMG_8319 IMG_8329 IMG_8331

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa