Monday, Sep. 25, 2017

İMO BURSA’DA MESLEK İÇİ EĞİTİMLER SÜRÜYOR

26 Ocak 2015

|

Yer:

İMO BURSA’DA MESLEK İÇİ EĞİTİMLER SÜRÜYOR

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nde, betonarme proje analizleri gerçekleştirecek inşaat mühendisleri için STA4-CAD eğitimleri düzenlendi.

İMO Bursa Şubesi, sektörde çalışan meslektaşlarına eğitim desteğini sürdürüyor. İMO Bursa Şube Eğitim Salonu’nun da gerçekleşen kursta inşaat mühendislerine STA4-CAD eğitimi verildi. İnşaat Mühendisi Mehmet Şahinkaya tarafından gerçekleştirilen eğitimlerde mühendisler, betonarme yapıların projelendirilmesinde programın nasıl uygulanacağını öğrendiler.

İnşaat Mühendisi Mehmet Şahinkaya, katılımcıların eğitimlerde, betonarme bilgilerini pekiştirdiklerini belirterek, program bilgisini de buna ekleyerek ilerlediklerini söyledi. İnşaat mühendislerine dışarıda karşılaşabilecekleri farklı yapıları tanıtarak programı öğrettiklerini dile getiren Şahinkaya, “İnşaat sektöründe hız çok önemli. Sektörde artık birçok işlem programlar aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Hızın önemli olduğu bir sektörde bu tarz programlar olmadan ilerlemeniz zorlaşıyor. Eğitimlerle de bunu geliştiriyoruz” dedi.

STACAD 3 STACAD 4 STACAD 2 STACAD 1

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa