Tuesday, Sep. 19, 2017

İMO BURSA YÖNETİM KURULU, TEMSİLCİLİK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

09 Aralık 2015

|

Yer:

İMO BURSA YÖNETİM KURULU, TEMSİLCİLİK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, temsilciliklere olan ziyaretlerini sürdürüyor. İMO Bursa Şubesi Bilecik Temsilciliği’ne yapılan ziyarette temsilciliğin ve üyelerin yaşadığı sıkıntılar ele alındı.

İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, Yönetim Kurulu üyeleri Yavuz Bahadır Aksoy, Alper Aydın, Burak İmrekoğlu ve Şube Sekreteri Ayşegül Kebir, Bilecik Temsilciliği’ni ziyaret etti. İMO Bilecik Temsilcisi Emre Künek ve üyeler ile bir araya gelen Yönetim Kurulu, Bilecik’teki inşaat sektörü ve üyelerin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Temsilcilik üyeleri, denetimi sağlanamayan kalitesiz ve yanlış projeler nedeniyle üyelerin sorun yaşadığını dile getirerek, bunun sonucunda hizmet kalitesi ve bedellerinin de düştüğünü kaydettiler.

İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız da, üyelerin bu konuda birlik olması gerektiğini söyleyerek, bu sorunların mesleki denetimin ortadan kaldırılması nedeniyle yaşandığını vurguladı. Akyıldız, İMO Bursa Şubesi olarak denetimsiz projelerin yol açacağı olumsuz sonuçları basında sık sık dile getirdiklerini belirterek, yetkililerinde dikkatini çekmeye çalıştıklarını aktardı.

Ziyarette, Bilecik Temsilciliği’nin üyelere yönelik meslek içi eğitimler ve kurslar düzenleyebilmesi için yapılacak çalışmalar değerlendirildi, üyelere daha iyi hizmet verebilmek için Temsilciliğin yeni bir yere taşınmasına karar verildi.

bilecik temsilcilik (1)bilecik temsilcilik (2)

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa