Sunday, Oct. 22, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ’NDEN, YARDIMCI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

03 Kasım 2009

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ’NDEN, YARDIMCI’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İMO DSİ TEMSİLCİLERİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Devlet Su İşleri (DSİ) 1. Bölge Müdür Yardımcılığına yeni atanan inşaat mühendisi Enver Yardımcı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Görevine yeni atanan DSİ 1. Bölge Müdür Yardımcısı Enver Yardımcı’ya yeni görevinde başarılar dileyen İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, DSİ’de çalışan temsilcilerini de ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu. DSİ 1. Bölge Müdür Yardımcılığına atanan ve kendisi de inşaat mühendisi olan Enver Yardımcı, İMO Yöneticilerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür etti. Yeni çalışma ortamı ve arkadaşlarını daha önceden de tanıdığı için alışma süresini çabuk atlatacağını söyleyen Yardımcı, DSİ 1. Bölge Müdürlüğü ve İMO Bursa Şubesi ile ortak çalışma ve projelere imza atacaklarını inandığını sözlerine ekledi.

İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin ise, bütün kamu kurumlarında çalışan inşaat mühendislerinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, bu kurumlarda gerekli örgütlenmenin sağlandığından dolayı çok iyi bir iletişim içerisinde olduklarını ve bundan sonraki süreçte de kamu kurumlarında çalışan bütün meslektaşları ile irtibat içerisinde olmaya devam edeceklerinin bilgisini verdi. Şahin, ilerleyen günlerde, DSİ’nin yatırımlarından olan Babasultan, Boğazköy ve Çınarcık barajlarına İMO Bursa Şubesi olarak özellikle genç mühendis arkadaşlar ile bir teknik gezi düzenleyeceklerini söyledi. Ayrıca, DSİ ve TCK gibi köklü geleneğe sahip kurumlarımızdaki teknik eleman eksikliklerinin giderilmesi için gerekli temaslarda bulunacaklarını belirtti.

 

  

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa