Tuesday, Sep. 19, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ’NDEN KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

03 Eylül 2015

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ’NDEN KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri,  Kütahya Temsilciliğini ziyaret etti.

İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Canbazoğlu, Alper Aydın, Burak İmrekoğlu ve Şube Sekreteri Ayşegül Kebir, Kütahya İl Temsilcisi Fatih Zeki Erguz ve üyelerle bir araya geldi. İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, Kütahya’daki inşaat mühendislerinin mesleki açıdan yaşadıkları sorunları dinledi.

Kütahya Temsilcisi Fatih Zeki Erguz, İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulunu yeni temsilcilik binasında ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, temsilcilik olarak yaptıkları çalışmaları aktardı.

BAŞKAN AKYILDIZ: “TEMSİLCİLİKLERLE BULUŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, temsilcilikleri ziyaret etmeye devam edeceklerini söyleyerek, 2015 yılının ilk ziyaretine Kütahya ile başladıklarını kaydetti.  Kütahya Temsilciğine misafirperverlikleri için teşekkür eden Akyıldız, “Temsilcilik ve üyelerle buluşmalarımız mesleki birliğimizi ve diyaloğumuzu arttırıyor. Sorunların çözümü anlamında da daha hızlı hareket edebilmemizi sağlıyor” dedi.

İMO Bursa Şubesi’nin etkinliklerini anlatan Başkan Akyıldız, yaz tatilinin ardından ara verilen mesleki kurs ve seminerlere Ekim ayı ile birlikte yeniden başlanacağını da duyurdu.

CANBAZOĞLU: “SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ISRARCIYIZ”

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Sekreter üyesi Fatih Canbazoğlu da, mesleki kanun ve yönetmeliklerde yapılması gereken düzenlemeler ile ilgili sorunları her platformda dile getirdiklerini belirterek, sorunların çözümü anlamında ısrarcı olacaklarını vurguladı.

Kütahya ziyaret 2 Kütahya ziyaret 3 Kütahya ziyaret 4

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa