Wednesday, Oct. 18, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ OSMANGAZİ BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ AHMET DONBALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

26 Haziran 2014

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ OSMANGAZİ BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ AHMET DONBALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

İMO Bursa Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Osmangazi Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Ahmet Donbaloğlu’nu makamında ziyaret ederek yeni dönemde kendisine başarı dileklerinde bulundu.

Ziyarette konuşan İMO Bursa Şube Genel Sekreteri Fatih Canbazoğlu, oda olarak belediyelerle işbirliğini geliştirmek istediklerini söyledi. Canbazoğlu, Nilüfer ve Yıldırım Belediyeleriyle imar ve yapı denetim hususunda rutin toplantılar yapmayı hedeflediklerini ifade ederek Osmangazi Belediyesi ile de bu tarz toplantılar düzenlemek istediklerini kaydetti.

Odaların belediyelerle işbirliği içinde hareket ederek ortak kararlara imza atmasının meslektaşlarının da işini son derece kolaylaştıracağını söyleyen Canbazoğlu, düzenlenecek toplantılarda alınacak kararlarla yapı ruhsatlandırma ve imalat sürecinde yaşanan aksaklıkların da önüne geçmeyi hedeflediklerini söyledi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Osmangazi Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Ahmet Donbaloğlu ise ilgili meslek odalarının ve yapı denetim kuruluşlarının da katılımıyla, toplantılar düzenlenip ortak çözümler üretilebileceğini söyleyerek belediye olarak akademik odalarla her zaman işbirliğine hazır olduklarını belirtti.

IMG_8884 IMG_8887 IMG_8889

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa