Sunday, Oct. 22, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ’NDE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI.

15 Mart 2012

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ’NDE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI.

İMO BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI NECATİ ŞAHİN: ÜNİVERSİTELER VE ODAMIZIN İŞBİRLİĞİ İLE BURSA’YA İMZA ATACAK PROJELER YAPACAĞIZ…

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nin 12. Olağan Genel Kurulu’nda güven tazeleyen yeni yönetim, Divan Başkanı Adem Doğangün’ün elinden mazbatasını alarak görevine başladı. İMO Bursa Şubesi’nde düzenlen törende, yeni yönetim kurulunun görev dağılımı da gerçekleştirildi.

İMO Bursa Şubesi’nin genel kurulunda yeniden göreve seçilen yeni yönetim, şube hizmet binasında düzenlenen törenle Divan Başkanı Adem Doğangün’den mazbatasını alarak göreve başladı. Yeni ve eski yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu törende konuşan İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Necati Şahin “Mesleğin daha ileriye gitmesi, meslektaşlarımızın hak ettiği yerlere gelmesi, kentlerin daha planlı bir şekilde planlanması, dirençli ve performanslı kentlerin meydana gelmesi için, gerek alt yapı, gerekse üst yapıda inşaat mühendisliği çok önemli bir meslektir. Güçlü bir meslek kuruluşu olduğumuzun farkındayız. Bursamızın daha güvenli, daha dirençli, daha yaşanabilir bir kent olması için elimizden geleni hep beraber yapacağız. Bu bağlamda, gerek Uludağ Üniversitesi, gerek Bursa Teknik Üniversitesi ve gerekse Orhangazi Üniversitesi ile odamız arasında çok ciddi bağlar olacak. Üniversiteler ile odamız arasındaki işbirliğiyle Bursa’ya örnek çalışmalar yapmayı planlıyoruz.” Dedi.

Törenin sonunda geçtiğimiz dönemde yönetim kurulunda görev alan üyelere ve genel kurulda görev alan divan başkanı ile başkan yardımcısı ve divan katiplerine teşekkür eden Necati Şahin kendilerine birer plaket sundu.

 Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi.

 Yeni yönetim kurulunun görev dağılımının da gerçekleştirildiği törende Necati Şahin yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilirken, Basri Akyıldız Genel Sekreterlik, Fatih Canbazoğlu da Saymanlık görevlerine getirildi. Yönetim Kurulu asıl üyeleri Haluk Emre Akgün, Özgür Yaşar Özbey, Oktay Kaysı ile Nurten Topaloğlu’ndan oluşurken İbrahim Hakkı Demir, Esra Güldeş Yakar, Mustafa Burak İmrekoğlu, Melike Ekmekçi, İsa Serintürk, Yavuz Bahadır Aksoy ve Alper Aydın yedek üyeler olarak belirlendi. Seçilen isimler, yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra oda yönetiminde çeşitli komisyonlarda görev yapacaklar.

     

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa