Sunday, Oct. 22, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ’NDE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI

26 Şubat 2014

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ’NDE YENİ YÖNETİM GÖREVE BAŞLADI

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nin 13. Olağan Genel Kurulu’nda üyelerinin desteğini alarak göreve gelen yeni yönetim, Divan Başkanı Prof.Dr.Adem Doğangün’ün elinden mazbatasını alarak görevine başladı. İMO Bursa Şubesi’nde düzenlenen törende, yeni yönetim kurulunun görev dağılımı da gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen İMO Bursa Şubesi’nin genel kurulunda göreve seçilen yeni yönetim, şube hizmet binasında düzenlenen törenle Divan Başkanı Prof. Dr. Adem Doğangün’den mazbatasını alarak göreve başladı. Yeni ve eski yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu törende konuşan İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Basri Akyıldız “Bizlerin yeniden seçilmesini sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz, görev süremiz boyunca daha önce yapıldığı gibi Bursa’nın sorunlarını dile getirmeye devam edeceğiz. Özellikle oda olarak yaşadığımız ciddi sıkıntılar konusunda Ankara ile sürekli temas halinde olacağız ve odamızın geleceği için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye konuştu.

Divan Başkanı Prof. Dr. Adem Doğangün’de yeni yönetime başarı dileklerini iletirken üniversite ile oda arasındaki iyi ilişkilerin yeni dönemde de süreceğine inandığını kaydetti.

Törenin sonunda geçtiğimiz dönemde yönetim kurulunda görev alan İbrahim Hakkı Demir’e  ve genel kurulda görev alan divan başkanı ile başkan yardımcısı ve divan katiplerine teşekkür eden Basri Akyıldız, kendilerine birer plaket sundu.

Yeni Yönetim Kurulu Belirlendi.

Yeni yönetim kurulunun görev dağılımının da gerçekleştirildiği törende Basri Akyıldız yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilirken, Fatih Canbazoğlu Genel Sekreterlik,  Özgür Yaşar Özbey ise Saymanlık görevlerine getirildi. Yönetim Kurulu asıl üyeleri Haluk Emre Akgün, Oktay Kaysı, Nurten Topaloğlu, Gökçen Eryılmaz’ dan oluşurken Esra Güldeş Yakar, Mustafa Burak İmrekoğlu, İsa Serintürk, Yavuz Bahadır Aksoy, Alper Aydın, Fatih Söylemez ve Umut Akdeniz  yedek üyeler olarak belirlendi. Seçilen isimler, yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra oda yönetiminde çeşitli komisyonlarda görev yapacaklar.

 

          

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa