Monday, Sep. 25, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

12 Temmuz 2008

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ’NDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

İMO BURSA ŞUBESİ’NE BAYAN YÖNETİCİ…

BURSA- İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi’nin profesyonel yönetimi artık bayan İnşaat Mühendisi Fatma Akpancar’a emanet.

İMO Bursa Şubesi’nde yaklaşık 6 yıldır görev yapan Şube Müdürü Ahmet Şener’in görevinden ayrılmasının ardından daha önce Bursa Şubesi’nin Teknik Büro Sorumlusu olarak görevini sürdüren İnşaat Mühendisi Fatma Akpancar yeni Şube Müdiresi seçildi. İMO Yönetim Kurulu’nun kararı ile göreve başlayan Akpancar, yeni görevini Ahmet Şener’den teslim aldı. Eski Şube Müdürü Ahmet Şener’i bir yemek ile uğurlayan İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, yeni Şube Müdürü Akpancar’a da görevinde başarılar diledi.

DUYGUSAL VEDA YEMEĞİ

İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, yönetime yaptığı katkılardan dolayı Ahmet Şener’e teşekkür ederek, Yönetim Kurulu adına plaket hediye etti. Şube’nin müdürlüğüne İMO tarihinde ilk defa bir kadın yöneticinin getirildiğini açıklayan Başkan Şahin, “İMO’ya kadın eli değecek olmasından dolayı mutluyuz. Eski çalışma arkadaşımız Ahmet Şener’i uğurlamanın hüzününü yaşarken bir yandan da yeni yöneticimizin bayan olmasının heyecanını duyuyoruz. Yönetim Kurulu, Temsilciliklerimiz, Komitelerimiz ve Şube çalışanlarımız ile birlikte adeta bir takım ruhu içerisinde çalışmamız gerekmektedir. Hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

  

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa