Monday, Sep. 25, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI CEM KÜRŞAD HASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

28 Kasım 2014

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI CEM KÜRŞAD HASANOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, 28 Kasım Cuma günü, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Cem Kürşad Hasanoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sektör sorunlarının konuşulduğu, oda ile belediye ilişkilerinin geliştirilmesi açısından müşterek programlar düzenlemesinin gündeme geldiği ziyarette İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, İMO Bursa Şubesi olarak belediyelerle istişare toplantıları düzenlediklerini ve bir sonraki toplantının Aralık ayının ilk haftasında Osmangazi Belediyesi ile gerçekleştireceklerini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı, İnşaat Yüksek Mühendisi Cem Kürşad Hasanoğlu, diğer şehirlerdeki meslek odalarına kıyasla Bursa’daki meslek odalarının daha fazla siyaset üstü çalışmalar yürüttüğünü ve bu noktada geliştirilen ilişkileri takdir ettiğini belirtti.

Gelişen Türkiye’de odaların varlığının önemli olduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Hasanoğlu, “açıkçası başka şehirlerdeki odaları görmüş biri olarak Bursa’daki oda ortamını görünce şaşırdım. Meslek odaklı apolitik bir yaklaşımla çalışmaları oldukça önemli” ifadelerini kullandı.

Toplantıda Başkan Yardımcısı Cem Kürşad Hasanoğlu, kendisine bağlı birimlere yönelik İMO Bursa Şubesi tarafından Betonarme konusunda bir eğitim düzenlenmesini istedi.  Toplantı hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

IMG_0944IMG_0939

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa