Wednesday, Oct. 18, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ, YALOVA TEMSİLCİLİĞİ’NE GOL YAĞDIRDI

06 Ağustos 2008

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ, YALOVA TEMSİLCİLİĞİ’NE GOL YAĞDIRDI

İMO BURSA ŞUBESİ 11- YALOVA TEMSİLCİLİĞİ 7

BURSA- İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, kendisine bağlı temsilcilikler ile aralarındaki bağları kuvvetlendirmek ve üyelerin kaynaşmasını sağlamak amacıyla dostluk maçları yapmaya başladı.

İMO Bursa Şubesi’nin oluşturduğu takım, Yalova Temsilciliği’nin kurduğu takım ile karşılaştı. Büyük bir çekişmeye sahne olan maçı İMO Bursa Şubesi 11-7 kazandı. İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu ve Yalova Temsilciliği üyelerinin birlikte izledikleri maçı yorumlayan İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, karşılaşmaların mücadeleden öte, bir dostluk havasında geçtiğini, asıl kazananın mühendisler olduğunu belirtti.

Kendilerine bağlı temsilcilikler ile bu tür organizasyonlar düzenlemeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Şahin, “Üyelerimizin kaynaşması ve temsilciliklerimiz ile daha yakın ilişkiler kurabilmek amacıyla düzenlediğimiz futbol maçları, aramızdaki bağları daha da kuvvetlendirecektir” dedi.

Yüksek tempoda geçen karşılaşmanın ardından, Yalova Temsilciliği, İMO Bursa Şubesi Üyelerine akşam yemeği yedirerek misafirparverlik örneği gösterdi.

 

  

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa