Wednesday, Oct. 18, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ, SİYASİ DÜRÜSTLÜK HAREKETİ DERNEĞİ’Nİ AĞIRLADI

13 Şubat 2015

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ, SİYASİ DÜRÜSTLÜK HAREKETİ DERNEĞİ’Nİ AĞIRLADI

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi yönetim kurulunu, Siyasi Dürüstlük Hareketi Derneği’ni ağırladı.

İMO Bursa Şubesini ziyaret eden Siyasi Dürüstlük Hareketi Derneği Başkanı Prof. Dr. Hasan Ertürk, Başkan Yardımcısı Kıvanç Varol, Prof. Dr. Mustafa Aytaç, Enver Yılmaz, İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Canbazoğlu, Özgür Yaşar Özbey, Alper Aydın, Yavuz Bahadır  Aksoy, Burak İmrekoğlu ve Şube Sekreteri Ayşegül Kebir ile bir araya gelerek dernek faaliyetlerini anlattı.

Dernek Başkanı Prof. Dr. Hasan Ertürk, tüm seçmenlerin siyasetin içinde olması gerektiğini söyleyerek, siyasi faaliyetlerin dürüst, bilimsel, katılımcı, şeffaf ve demokratik ilkelere göre yapılması için siyaset okulu çalışmaları yürüteceklerini kaydetti. Prof. Dr. Ertürk, akademik odalarında içinde bulunduğu yatay bir platformla etkinliklerde neler yapılabileceğini tespit etmek ve bu yönde çalışmaları sürdürmek istediklerini dile getirdi.

İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, siyasette dürüstlük hedefinin doğru bir amaç olduğunu ifade ederek, derneğin çalışmalarını üyelere duyurma konusunda destek sağlayabileceklerini söyledi.  Akyıldız, İMO Bursa’nın söylemlerinin her zaman siyaset üstü olduğunu belirterek, üyelerin sorunlarını, isteklerini her platformda dile getirdiklerini vurguladı.

ziyaret (1) ziyaret (2)

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa