Tuesday, Sep. 26, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ, MHP’Yİ AĞIRLADI

27 Mayıs 2015

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ, MHP’Yİ AĞIRLADI

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Yönetim Kurulu, odayı ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, MHP Bursa Milletvekili Adayı Kadir Koçdemir ve teşkilat üyelerini ağırladı.

Ziyarette konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız,  MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman,  MHP Bursa Milletvekili Adayı Kadir Koçdemir’i ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. İMO Bursa Şubesi’nin, üyelerin ve odanın menfaatlerini gözettiğini belirten Akyıldız, “Bursa ve çevremiz ile ilgili yapılan uygulamalarda yanlışa yanlış, doğruya ise doğru demeyi düstur edindik” dedi.

Odanın her türlü siyasi düşünceyi çatısı altında barındırdığını ifade eden Akyıldız, ancak üyeler ve yönetim kurulu için önceliğin meslek ve oda olduğunu kaydetti. Yasal düzenlemeler ile ilgili yaşanan sıkıntılardan bahseden Akyıldız,  meslek ile ilgili yasal düzenlemelerin biran önce gerçekleştirilmesi gerektiğini hatırlattı. Başkan Akyıldız, sorunların aktarılması için inşaat mühendislerinin mecliste olmasının kendilerini memnun ettiğini vurguladı.

BÜYÜKATAMAN: “7 HAZİRAN KADER SEÇİMLERİ”

MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman da, 7 Haziran seçimlerinin, kader seçimleri olduğunu ifade ederek, seçimlerin iyi değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti.  Türkiye toplumunun çözüm bekleyen sorunlarına karşı neler yapacaklarını anlatmaya çalıştıklarını belirten Büyükataman, fonksiyonel kuruluşların siyasi hayatta etkin olması gerektiğini söyledi.

İMO Bursa Şubesi yönetiminin çalışmalarını takdir eden Büyükataman, sorumlulukları en üst düzeyde olan odalardan birisi olduğunu dile getirdi.

KOÇDEMİR: “SİVİL TOPLUM KURUŞLARI TOPLUMUN SAĞLIĞINI KONTROL EDİYOR”

MHP Bursa Milletvekili Adayı Kadir Koçdemir ise, toplumun bir vücut olduğunu ve bu toplumun sağlığının sivil toplum kuruluşları tarafından kontrol edildiğini belirterek, İMO Bursa Şubesi’nin de bu kuruluşlardan birisi olduğunu söyledi.  Mecliste akademik odaların görüşlerinin dile getirilmesi gerektiğini vurgulayan Koçdemir, “Verimli, etkin, birbirini sürekli dinleyen bir anlayış ile Türkiye’ye ve Bursalılara faydalı olacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

MHP ZİYARETİ 1 MHP ZİYARETİ 2 MHP ZİYARETİ 3

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa