Sunday, Oct. 22, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ’NDE BÖLGE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

28 Ağustos 2008

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ’NDE BÖLGE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

İMO BURSA ŞUBESİ FUTBOL TAKIMI, KÜTAHYA TEMSİLCİLİĞİ’NİN FUTBOL TAKIMINI 13-3 YENDİ

BURSA- İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Kütahya’da temsilcilerin de katıldığı bölge toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda TMMOB, mühendislik, ihale yasaları ile temsilcilerin bölgelerindeki sorunlar ele alındı. İnşaat sektörünün durumu, TOKİ yapılaşması, ulaşım, deprem riski inceleme envanteri, mesleki denetimler, yerel yönetimlerin çalışmaları ile İMO’nun işleyiş ve organizasyonu, aksayan yönleri de masaya yatırıldı.

Tespit edilen sorunlar ve çözüm önerilerinin 12 Eylülde Ankara’da yapılacak tüm Türkiye’deki İMO teşkilatlarının katılacağı “DANIŞMA KURULU” toplantısına taşınmasına karar verildi.

Toplantıdan sonra İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi futbol takımı ile Kütahya Temsilciliği futbol takımı arasında halı saha maçı yapıldı.

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, Kütahya Temsilciliği’ne adeta gol yağdırarak 13-3 yendi. Dostluk maçı havasında geçen karşılaşmada Kütahya Temsilciliği, güçlü rakibine ancak 3 gol atabildi.

İMO Bursa Şubesi’nin oluşturduğu takım, Kütahya Temsilciliği’nin kurduğu takım ile karşılaştı. İlk yarısı 2-2 biten ve büyük bir çekişmeye sahne olan maçı İMO Bursa Şubesi 13-3 kazandı. İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu ve Kütahya Temsilciliği üyelerinin birlikte izledikleri maçın sonunda, Kütahya Temsilciliği’nin futbolcuları rakiplerini tebrik ederek, bir sonraki mücadele için şimdiden hazırlanmaya başlayacaklarını söyledi.

Kendilerine bağlı temsilcilikler ile bu tür organizasyonlar düzenlemeye devam edeceklerini söyleyen Başkan Şahin, “Üyelerimizin kaynaşması ve temsilciliklerimiz ile daha yakın ilişkiler kurabilmek amacıyla düzenlediğimiz futbol maçları, aramızdaki bağları daha da kuvvetlendiriyor. Bu maçların devamını getireceğiz” dedi.

Yüksek tempoda geçen karşılaşmanın ardından, Kütahya Temsilciliği, İMO Bursa Şubesi Üyelerine akşam yemeği yedirerek misafirparverlik örneği gösterdi.

 

      

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa