Tuesday, Sep. 19, 2017

İMO BURSA ŞUBESİ, BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

27 Kasım 2014

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBESİ, BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi, 19 Kasım Çarşamba günü, Bursa Orhangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin baret giyme törenine katıldı.

Bursa Orhangazi Üniversitesi seminer salonunda gerçekleştirilen törene İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Basri Akyıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Törende İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, inşaat mühendisliği bölümü 1. ve 2. Sınıf öğrencilerine baret giydirdi. Tören sonunda Bursa Orhangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep İleri,  Başkan Basri Akyıldız’a teşekkür plaketi takdim etti.

Törende konuşan Akyıldız, İMO Bursa Şubesi hakkında öğrencilere bilgi verirken “Böyle bir toplulukla bir araya gelmekten son derece mutlu olduk. Öncelikle şanslı olduğunuzu belirtmek istiyorum. Bizim dönemimize kıyasla daha fazla imkânlara sahipsiniz. Biz, Bursa şubesi olarak öğrenci arkadaşlarımıza elimizden geldiğince destek vermeye ve iyi yetişmeleri için her türlü katkıyı sağlamaya çalışıyoruz. Bu sizin için de önemli fırsatları barındırıyor” şeklinde konuştu.

  • İleri, “Bu töreni geleneksel hale getireceğiz”

Bursa Orhangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep İleri, katılımlarından dolayı İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederken “Tıp fakültesinde gördüğümüz önlük giyme törenlerinden esinlenerek, bugün inşaat mühendisliği bölümünde baret giyme töreni yaptık ve bunu geleneksel hale getireceğiz” dedi.

Tören sonrasında İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Orhangazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Rektör Prof. Dr. Recep İleri’nin eşliğinde yeni kurulan Laboratuvarları gezdi ve birimler hakkında bilgi aldı.

DSC_0321 DSC_0353 DSC_0407 DSC_0440 DSC_0516 DSC_0576

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa