Tuesday, Sep. 19, 2017

İMO BURSA ŞUBE BAŞKANI AKYILDIZ, BURSA BASININI ZİYARET ETTİ

06 Mayıs 2015

|

Yer:

İMO BURSA ŞUBE BAŞKANI AKYILDIZ, BURSA BASININI ZİYARET ETTİ

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız, 8-9-10 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek 3’ncü Köprüler Viyadükler Sempozyumu öncesi Bursa basınını ziyaret etti.

Bursa Akademik Odalar Yerleşkesi’nde İMO Bursa Şubesi yürütücülüğünde düzenlenecek olan  3’ncü Köprüler Viyadükler Sempozyumu’nun tanıtımı için İMO Bursa Şube Başkanı Basri Akyıldız ve Yönetim Kurulu üyesi Yavuz Bahadır Aksoy, Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Fuat Kars, Anadolu Ajansı Bölge Müdürlüğü Haber Editörü Harun Kaymaz, İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü İhsan Altıkardeş, Olay Gazetesi Köşe yazarlarından Ahmet Emin Yılmaz, Selahattin Adıgüzeller, Feridun Eyüpoğlu’nun yanı sıra Olay Gazetesi Şehir Haberleri Müdürü Bülent Sezgin, Olay TV Haber Müdürü Esat Kaplan, As TV Haber Müdürü Erdal Çatalkaya, Yeni Dönem Gazetesi Köşe yazarları Aysın Komitgan, Yüksel Baysal, Vedat Aslan, Huriye Gül Kolaylı ve Yeni Dönem Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Öge’yi ziyaret etti.

“BURSA’YA DA KATKI SAĞLAYACAK”

Bursa’nın tarihi yapılarının yanı sıra Irgandi ve Abdal gibi tarihi köprüleri ile de dikkat çektiğini belirten Başkan Akyıldız, bu anlamda Köprüler Viyadükler Sempozyumu’nun 3’ncüsünün Bursa’da düzenlenmesinin önemli olduğunu söyledi. Sempozyuma konunun uzmanı bir çok akademisyen ve tasarımcının katılacağını ifade eden Akyıldız, sunumların köprü ve viyadük teknolojileri, uygulamaları konusunda da katkı sağlayacağını vurguladı. Dünyadaki köprü ve viyadük örneklerinin de görülme şansı yakalanacağını dile getiren Akyıldız, sempozyumun Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu ve İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü ile birlikte geçiş noktası haline gelen Bursa’ya da katkı sağlayacağını kaydetti.

BASIN ZİYARETİ (7) BASIN ZİYARETİ (1) BASIN ZİYARETİ (2) BASIN ZİYARETİ (3) BASIN ZİYARETİ (4) BASIN ZİYARETİ (6) BASIN ZİYARETİ (5)

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa