Sunday, Oct. 22, 2017

İMO AİLESİ PİKNİKTE BİR ARAYA GELDİ

30 Haziran 2008

|

Yer:

İMO AİLESİ PİKNİKTE BİR ARAYA GELDİ

İMO AİLESİ PİKNİKTE BİR ARAYA GELDİ

BURSA-İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi üyeleri, piknikte bir araya geldi. İMO Şube Başkanı Necati Şahin, İMO Bursa Şubesi üyelerinin büyük bir güçlü bir aile olduğunu ve her fırsatta bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Uludağ eteklerindeki Bağlı Köyü piknik alanında geçtiğimiz Pazar günü bir araya gelen İMO Bursa Şube üyeleri ve aileleri birlikte hoşça vakit geçirdi. Başkan Necati Şahin; “İMO, üyelerinin desteği ve katkılarıyla Bursa’da görüşlerine değer verilen, Bursa’nın önde gelen meslek odalarından birisi oldu. Bizler sizlerden aldığımız destekle mesleğimizin sorunlarını çözmek için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bu tip organizasyonların birliktelik ruhuna çok olumlu katkısı olduğunu belirten Şahin şöyle devam etti: “Böyle organizasyonlar, üyelerimizin tanışmalarına ve kaynaşmalarına vesile oluyor. Bu organizasyonu düzenleyerek bizleri bir araya getiren sosyal komite başkanı Oktay Kaysı’ya teşekkür ediyorum. İMO olarak buna benzer organizasyonlara devam edeceğiz. Gelecek günlerde Uludağ eteklerinde düzenleyeceğimiz doğa yürüyüşüne tüm üyelerimizi bekliyoruz.” Çok sayıda İMO üyesi ve ailelerinin katıldığı piknikte, halat çekme ve yumurta taşıma yarışmaları yapıldı.

 

   

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa