Thursday, Nov. 23, 2017

GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

15 Şubat 2013

|

Yer:

GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu üyeleri, düzenlenen kahvaltıda biraraya geldi. İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin’in de katıldığı kahvaltıda mühendisler, keyifli dakikalar geçirdi.

İMO Bursa Şubesi Gençlik komitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen kahvaltıların sonuncusu bu yıl Kasaba Restoran’da gerçekleşti. Kahvaltıda konuşan İMO Bursa Şube Başkanı Necati Şahin, , “İMO Bursa Şubesi’nin büyük bir aile olduğunu söyleyerek, düzenlenen bu tarz etkinlikler bizleri daha da yakınlaştırıyor” dedi.

Gençlere her zaman güvenmek ve fırsat vermek zorunda olduklarını söyleyen Şahin, oda yönetim kurulunun gençlerden oluştuğunu hatırlatarak genç beyinlerin İMO Bursa’ya büyük bir dinamizm kazandırdığını söyledi.

Düzenlenen kahvaltı için Gençlik Komisyonu üyelerine teşekkür eden Şahin ”Gençlik komisyonumuz en önemli komisyonlarımızdan biri, çünkü bu komisyonun üyeleri aynı zamanda geleceğimizi de oluşturuyor. Bizlerin yerini ileride sizler alacaksınız bu anlamda oda çalışmaları ve faaliyetlerine katkılarınızın artarak devam etmesi çok önemli” dedi.

 

  

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa