Tuesday, Sep. 26, 2017

GENÇ İMO, İMO BURSA ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

03 Mart 2015

|

Yer:

GENÇ İMO, İMO BURSA ŞUBESİNİ ZİYARET ETTİ

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi, Kütahya, Bilecek ve Bursa Genç İMO temsilcilerini ağırladı.

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Aydın, Burak İmrekoğlu, Şube Sekreteri Ayşegül Kebir, Genç İMO Temsilcisi Yiğithan Toksöz ve İnşaat Mühendisi Mustafa Kale, Genç İMO Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi ve Bursa Uludağ Üniversitesi temsilcileri ile bir araya geldi. Üniversite öğrencileri ile yeni yapılacak çalışmalar, iş hayatı ve mesleki gelişim konusunda bilgi paylaşımında bulunuldu, İMO Bursa Şubesi’nden beklentileri soruldu.

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Alper Aydın, öğrencilere iş hayatında da oda bünyesinde ve birlik içinde bulunmalarını tavsiye ederek, herkesin farklı görüşleri bulunabileceğini fakat önemli olanın kişisel ve mühendislik gelişimine katkı sağlamak olduğunu kaydetti.

“ODAYA ÜYE OLMAK MESLEKİ KATKI SAĞLAYACAKTIR”

İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Burak İmrekoğlu ise, odaya üye olmanın ve inşaat mühendisleri ile bir araya gelmenin genç mühendislerin mesleki gelişimine katkı sağlayacağının unutulmaması gerektiğini dile getirdi. İmrekoğlu, siyasi düşüncenin oda içerisinde daha saf tutulması gerektiğini söyleyerek, siyasi düşünce yansıtılmadan katkı sağlanması gerektiğini de belirtti.

“HER YERDE ODAYA SAHİP ÇIKILMALI”

Genç İMO Temsilcisi Yiğithan Toksöz de, Genç İMO olarak meslek, mühendislik ve öğrenciler için neler yapılabileceğini toplantılarda gündeme getirdiklerini ifade ederek, öğrencilerin her yerde odaya sahip çıkmalarını istedi.

genç imo 2 genç imo 3 genç imo 4 genç imo 1

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa