Tuesday, Sep. 26, 2017

GELECEĞİN MÜHENDİSLERİ’NDEN İMO’YA İADE-İ ZİYARET

13 Ekim 2011

|

Yer:

GELECEĞİN MÜHENDİSLERİ’NDEN İMO’YA İADE-İ ZİYARET

İMO BAŞKANI ŞAHİN, GENÇ MESLEKTAŞLARINI AĞIRLADI

ŞAHİN: STAJ VE BURS KONUSUNDA ODA OLARAK HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

BURSA- İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri, Uludağ Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde bu yıl açılan İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerini kabul etti.

İMO yönetimine iade-i ziyarette bulunan öğrenciler, İMO Bursa Şube Başkanı Şahin’den inşan yaşamına yön veren mesleklerinin detayları hakkında bilgi aldılar.

İlk olarak, geleceğin mühendis adaylarına Oda’yı gezdiren ve iş arkadaşlarını tanıtan Şahin, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. İMO Bursa Şubesi’nin yıllardır uğraş verdiği konuların başında, inşaat mühendisliği bölümünün açılması olduğunu belirten Şahin, bu durumun gerçekleşmiş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

GELİŞİMİNİZ İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

Öğrencilerin gelişimleri açısından her türlü desteğe hazır olduklarını ve Oda olarak öğrencilerin de içerisinde yer alacağı birçok projeye imza atacaklarını vurgulayan Başkan Şahin, “Sizleri bilgilendirici, geniş kapsamlı toplantılar yapacağız. Sizlerde diğer meslektaşlarımız gibi bizim için ayrıcalıklı ve önemlisiniz. Odamız bünyesinde verilen tüm hizmetlerden yararlanabilecek, değerli mühendis arkadaşlarımızla, çalışma imkanına sahip olacaksınız. Kendinizi geliştirerek, Türkiye için katma değer yaratan mühendisler olabilmeniz için biz elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi.

Stajlar ve burs konusunda da Oda olarak her türlü yardıma hazır oldukları mesajını veren Şahin, öğrencilerden ise yılgınlığa ve umutsuzluğa kapılmamalarını, çok çalışmalarını istedi.

Toplantıda, İMO Yönetim Kurulu üyesi İnşaat Yüksek Mühendisi Nurten Topaloğlu da, inşaat mühendisliği hakkında bir sunum yaptı.

Konuşmalar öncesi verilen kokteylde Başkan Şahin ve Yönetim Kurulu üyeleri öğrencilerle yakından ilgilenerek tek tek sohbet etti.

    

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa