Wednesday, Oct. 18, 2017

FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU İMO’DAN KUTLAMA YEMEĞİ

20 Haziran 2012

|

Yer:

FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU İMO’DAN KUTLAMA YEMEĞİ

FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU İMO’DAN KUTLAMA YEMEĞİ

Türkiye Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB) İl Koordinasyon Kurulu tarafından bu yıl 24.sü gerçekleştirilen Geleneksel Futbol Turnuvası’nda şampiyon olan İnşaat Çelik, 4. olan İnşaat Beton ve Şampiyon olan veteran takımları, İMO Bursa Şubesi tarafından düzenlenen yemekte bir araya geldi.

24. Geleneksel TMMOB futbol turnuvasında şampiyonluğu elde eden İnşaat Çelik ve aynı turnuvada 4.lüğü elde eden İnşaat Beton ile Veteranlar turnuvasında şampiyon olan İMO veteran takımı, düzenlenen yemekte 3. kez üst üste alınan bu yıl ki şampiyonluğu kutladı.

İMO Bursa Şube Başkanı Necati Şahin, her yıl olduğu gibi bu yıl da TMMOB futbol turnuvasında İMO takımlarının başarılı olduğuna dikkat çekerken önümüzdeki turnuvalar için de takımlardan şampiyonluk sözü aldı. Şahin” Bu tarz turnuvalar hem diğer akademik odalar ile hem de kendi aramızda kaynaşmayı sağlamak adına oldukça önemli. İnşaat Mühendisleri Odası olarak bu yıl da şampiyonluğu kimseye kaptırmadığımız için çok mutluyuz. Dereceye giren tüm takımlarımıza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

           

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa