Tuesday, Sep. 19, 2017

DSP İL BAŞKANLIĞI İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ

28 Mayıs 2010

|

Yer:

DSP İL BAŞKANLIĞI İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ

DSP İL BAŞKANLIĞI İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ

İMO BAŞKANI NECATİ ŞAHİN “YASAL HAKLARIMIZ KONUSUNDA CİDDİ SORUNLAR YAŞIYORUZ”

KIR “MESLEK ODALARI İLE SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDE OLAN PARTİLER HER ZAMAN DAHA KALİTELİ İŞLER YAPMIŞTIR”

Demokratik Sol Parti İl Başkanlığı, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’ni ziyaret etti.

İmo yönetimini tebrik ve odalar arası dayanışmayı sağlamak amacı ile yapılan ziyarete DSP İl Başkanı Murat Özbilge ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. İmo yönetimini ziyaret eden DSP İl Başkanlığı yaptığı çalışmalardan dolayı yönetim kurulunu tebrik etti.

Siyasetin içinde meslek odalarının görüş ve fikirleri olmazsa doğru yönlü siyaset olmayacağını söyleyen DSP İl Yönetim Kurulu Üyesi Enver Kır “ Yönetim olarak bugüne kadar kaçak inşaata karşı durduk. Oy uğruna kaçak yapılaşmaya asla taviz verilmemeli. Diğer siyasi partiler doğru projelere imza atmak istediğinde katkımızı sonuna kadar veririz. Yapılan ihaleler şeffaflık ve dürüstlük içinde olmalı. Meslek odaları ile sürekli irtibat halinde olan partiler her zaman daha başarılı işler yapmıştır” dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin yapılan ziyaretten çok memnun kaldıklarını ve teşekkürlerini dile getirirken  “siyaset kurumunun demokratik rejimin vazgeçilmez unsurları olduklarını” belirten Şahin “Üyelerimiz, inandıkları siyasi partilerde aktif olmalarını teşvik ettiklerini” söyledi. Şahin “ Yasal haklarımız konusunda ciddi sorunlar yaşamaktayız. Bu konuda en kısa zamanda iyileştirmeler yapılmalı. DSP’den de TBMM’ sinde bu konuda desteklerini bekleriz” dedi.

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa