Tuesday, Sep. 26, 2017

CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI 10 YIL BAŞKANLIĞINI YAPTIĞI ODAYI ZİYARET ETTİ

18 Mart 2015

|

Yer:

CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI 10 YIL BAŞKANLIĞINI YAPTIĞI ODAYI ZİYARET ETTİ

CHP Bursa Milletvekili Aday Adayı Necati Şahin, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’ni siyasete ürün veren verimli bir tarlaya benzeterek, birçok inşaat mühendisinin bu seçimlerde değişik partilerden aday adayı olduğunu söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Necati Şahin, 10 yıl başkanlığını yaptığı İMO Bursa Şubesi’ni ziyaret ederek nostalji yaşadı. İMO Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Necati Şahin, şubenin her siyasi partiye aynı yakınlıkta duran bir meslek örgütü olduğunu belirtti. 10 yıl başkanlığını yaptığı İMO Bursa Şubesi’nin yerel seçimlerde olduğu gibi genel seçimlerde de çeşitli siyasi partilerin ilgi odağı olduğunu ve birçok inşaat mühendisinin değişik partilerden aday adayı olduğuna dikkat çeken Şahin, “Üyesi bulunduğum Odamız siyasete kaliteli ürün veren verimli bir tarla gibi. Her siyasi görüşten değerli arkadaşlarımız ülkemize ve Bursa’ya hizmet vermek için aday adayı oldu” dedi.

Seçimlerde akademik odalardan aday adayı olan birçok ismin 7 Haziran’da ülkemize ve Bursa’ya en iyi hizmeti vermek için görev beklediğini vurgulayan Şahin, şunları söyledi: “Çeşitli partilerden aday adayı olan mühendis arkadaşlarımız mesleklerinde başarı kaydetmiş çok değerli insanlar. Siyasetin bir meslek haline gelmemesi için akademik odalarda mesleki yeterlilikleri olanların siyasette yer almaları önemli.

Parti örgütümüz ve seçmenimiz bize görev verdiği zaman bu arkadaşlarımızla yeni dönemde mesleki birikimlerimizi ortak akılla birleştirerek önemli hizmetler yapmak istiyoruz. Bu yüzden ülkemizi ve Bursa’yı yeniden ayağa kaldırmada bizleri önemli görevler bekliyor. Parti tabanımız bizi adaylığa layık gördüğünde ve seçildiğimizde akademik odalar ile gönüllü birliktelik kurarak onların görüş, öneri ve eleştirilerini dinleyeceğiz.”

İMO Bursa Şubesi’ne uzun yıllar emek veren Necati Şahin’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Şube Başkanı Basri Akyıldız, seçimlerde eski başkanları Şahin’e başarı dileklerini ileterek, “Aday gösterilip seçilmeniz Bursa için büyük bir şans olur” dedi.

NECATİ ŞAHİN 5 NECATİ ŞAHİN 3 NECATİ ŞAHİN 4

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa