Wednesday, Oct. 18, 2017

BUMİAD, İMO’NUN YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

04 Şubat 2010

|

Yer:

BUMİAD, İMO’NUN YENİ YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİ

İMO BURSA ŞUBESİ BAŞKANI ŞAHİN;

“SEÇİM GERİDE KALDI, ÇALIŞMALARA DEVAM”

BURSA – İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, seçim sürecinin geride kaldığını ve Oda çalışmalarının aynı hızla devam edeceğini söyledi.

Bursa Mühendis ve Mimar İşadamları Derneği (BUMİAD), İMO Bursa Şubesi’ne yeniden seçilen Necati Şahin ve ekibine tebrik ziyareti düzenledi. BUMİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlker Özaslan, Başkan Yardımcısı Hüseyin Ertaş, Genel Sekreter Derya Kangal ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özdemir, İMO Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri’ne hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Seçimin demokratik ortamda ve mühendislere yakışır seviyede geçtiğini söyleyen İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin, “Adımıza yakışır düzeyde bir seçim geçirdik. Tüm üyelerimiz demokratik haklarını kullanarak oylarını kullandı. Artık bundan sonraki süreç, bütün meslektaşlarımızın bir olarak Yönetim Kurulu’na tam destek vermesi olmalıdır. İMO Bursa Şubesi, yönetimini seçmiştir. Meslektaşlarımız ve Bursa için yapacağımız çalışmalarda üyelerimizin desteğini almış olarak hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.

BAOB ile gurur duyuyoruz

Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi’ne taşınan ilk akademik odalardan biri olduklarını hatırlatan Şahin, diğer odaların da yakın bir tarihe kadar taşınmış olacaklarını kaydetti. BAOB’un Türkiye’ye örnek olacak bir çalışma olduğunu söyledi.

Özaslan, “Meslek Odalarının yanındayız”

Seçimde aldıkları başarılı sonuç nedeniyle Necati Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne yeni dönemde de başarılar dileyen BUMİAD Başkanı İlker Özaslan, meslek odalarının Bursa ve teknik insanlar için önemli çalışmalara imza attığına inandıklarını söyledi. BUMİAD’ın meslek odalarının alternatifi değil, destekçisi olduğuna işaret eden Özaslan, İMO Bursa Şubesi Yöneticilerine yapılacak her türlü çalışmada yanında olacaklarının sözünü verdi.

Dernek olarak önümüzdeki dönemde kent sorunlarıyla ilgili bazı paneller düzenlemeyi planladıklarının bilgisini veren Özaslan, mayıs ayı içerisinde Bursa’daki kentleşme ve kaçak yapılaşmayı ele alacakları bir panel düzenleyeceklerini açıkladı. Panel için İMO Yönetimi’nden de katılım beklediklerini söyleyen Özaslan, kentin kanayan en büyük yaralarından biri olan kaçak yapılaşmanın gündemde tutulması adına düzenlenecek panelin, ihtiyaç duyulan bir çalışma olacağına inandıklarını ifade etti.

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa