Tuesday, Sep. 26, 2017

BOWLİNG TURNUVASINDA DOSTLUK KAZANDI

19 Ocak 2016

|

Yer:

BOWLİNG TURNUVASINDA DOSTLUK KAZANDI

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi Gençlik Komisyonu, 13. Geleneksel İMO Bursa Bowling Turnuvası’nın 13.’sünü Atış Yapı sponsorluğunda Carrefour Magic World Cosmic Bowling Salonu’nda gerçekleştirdi.

Turnuva öncesi İMO Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız, turnuvaya katkılarından dolayı Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atış’a plaket takdim etti. Plaket töreninin ardından toplam 29 takım, eğlenceli bir yarışa girişti. Zevkli ve heyecanlı müsabakalara sahne olan turnuvada 3. kazanan Furkan Karatepe ve ekibine ödüllerini ve kupalarını İMO Bursa Şubesi eski yöneticilerinden Mehmet Erdoğan verdi. Turnuvada 2.’liğe uzanan Çetin Demir ve ekibine sürpriz hediyelerini ve kupalarını İMO Bursa Şubesi eski yöneticilerinden Mehmet Albayrak verdi.

ŞAMPİYON EFSANELER…

Kıyasıya bir rekabete sahne olan turnuvada şampiyonluğa Efsaneler Takımı elde etti. Efsaneler Takımı, ödüllerini ve kupalarını İMO Bursa Şubesi Başkanı Basri Akyıldız’ın elinden aldı. 13. Geleneksel İMO Bursa Bowling Turnuvası’nda en skorer kadın yarışmacı Sibel Tetik ve erkek yarışmacı Çetin Demir’e ise ödüllerini Atış Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Atış takdim etti. Gece geç saatlere kadar süren ve dostluğun kazandığı turnuva sonunda yarışmacılar hatıra fotoğrafında bir araya geldi.

İMO Bursa Şube Başkanı Akyıldız, ahmet Atış a Plaket verdi1'nci Olan Takım 12'nci Olan Takım3'nci Olan TakımEn Skorer YarısmacılarBowling Turnuvası 4Bowling Turnuvası 2

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa